domen-land.com.ua на головну   контакти   карта сайту  
 
Операції з доменними іменами

Передача доменних імен

Передача прав на доменне ім'я, трансфер доменного імені на обслуговування до іншого Реєстратора здійснюються за офіційними листами від Реєстранта:

Якщо доменне ім'я зареєстроване на юридичну особу, для передачі прав/трансферу потрібен лист на бланку організації, з печаткою організації та підписом керівника.

Якщо доменне ім'я зареєстроване на фізичну особу, для передачі прав/трансферу разом із заявою надаються копії першої та другої сторінок паспорта, що засвідчує підпис реєстранта.

Увага!!!
 Ми, як Реєстратор доменного імені, маємо право на власний розсуд вживати додаткових заходів щодо встановлення справжності заяви, а Реєстрант зобов'язаний надати Реєстратору додатково запитані документи.
1. Трансфер доменного імені на обслуговування іншому Реєстратору 
Трансфер доменів до іншого реєстратора:
 документи для фізичних осіб - .DOC


Увага!!!
 Трансфер доменного імені на обслуговування до іншого Реєстратора здійснюється тільки в межах терміну дії реєстрації доменного імені.

 У заявах зазначаються доменні імена без www.

Увага!!!

У заяві на трансфер доменних імен в українських доменних зонах потрібно вказати Нік-хендл (nic-handle), універсальний ідентифікатор, який містить контактну інформацію про певну людину чи організацію. База даних при видачі інформації про контактні особи доменів вказує їх нік-хендли. При реєстрації доменних імен в українських доменних зонах Нік-хендл вказується в полях admin-c та tech-c та відображається у базі WHOIS.

Існує три бази даних нік-хендлів, які можна використовувати під час реєстрації доменних імен в українських зонах.

Для доменних імен у зоні DP.UA/DNEPROPETROVSK.UA використовується база DPNIC, створити нік-хендл у цій базі може реєстратор. Для доменних імен в зонах DN.UA/DONETSK.UA, KH.UA/KHARKIV.UA, KHARKOV.UA, LG.UA/LUGANSK.UA, SM.UA/SUMY.UA, ZAPORIZHZHE.UA/ ZP.UA EUNIC, створити нік-хендл у цій базі можна заповнивши анкету на сайті адміністратора вказаних доменних зон - http://www.eunic.net.ua - http://nh.eunic.net.ua/nichdl/nic_add.php

Для інших доменних зон, не перерахованих вище, використовується база UANIC, створити нік-хендл у цій базі можна заповнивши анкету на сайті https://hostmaster.ua розділи "Реєстрація запису про приватну особу" та "Реєстрація запису про юридичну особу"

2. Передача прав на доменне ім'я

Передача прав на доменне ім'я:
  документи для фізичних осіб - .DOC

Увага!!!
 У заявах зазначаються доменні імена без www.

Усі необхідні документи для передачі права володіння або трансферу домену надсилайте факсом (0382) 70-39-59, або відскановану копію з контактної електронної адреси (вказано в профайлі доменного імені) на e-mail: support@domen-land.com.ua перевірити домен
 


 вхід до облікового запису
логін:
пароль:
 реєстрація      згадати пароль


 також:
 акції
 реєстрація ТМ
 наші клієнти
 наші партнери
 правила реєстрації


 останні новини:
15.05.2015
Нагадаємо, що 15 травня з 10:00 публічні домени ternopil.ua, te.ua починають працювати у реєстраційній системі EPP.
 
15.05.2014
З 15 травня 2014р. необхідно пройти актуалізацію доменів net.ua для цього потрібно надати гарантійний лист для переведення домену до нас на обслуговування.
 
15.05.2013
Домени cherkassy.ua cherkasy.ua ck.ua переведено до реєстру EPP.
 


 про компанію  хостинг  домени  оплата  запитання і відповіді  контакти
Copyright © 2007. domen-land.com.ua
Всі права захищені.