domen-land.com.ua на головну   контакти   карта сайту  
 
Підтримка

Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю, яка ніколи не приноситься в жертву миттєвим вигодам. Саме тому ми надаємо якісний хостинг. З хостингом від компанії DOMEN-Land.com.ua у Вас ніколи не буде проблем з відсутніми модулями PHP або невстановленим PEAR. Служба технічної підтримки постійно стежить за апаратним та програмним забезпеченням, і завжди вчасно ставить найновіші та перевірені версії необхідних програм. На наших серверах встановлені антиспамівські фільтри, активувавши які ви на 99% скоротите мережеве сміття у своїй поштовій скриньці, на наших серверах встановлено антивірусний захист, і до Вашої скриньки ніколи не потраплять небезпечні віруси. Ми настільки впевнені як наші послуги, що пропонуємо 30-денний манібек. Якщо вас не задовольнить якість наших послуг, ми повернемо Вам Ваші гроші.

Ми завжди готові приділити максимум уваги нашим клієнтам, підібрати найкраще рішення для кожного проекту, пояснити усі нюанси Вашого хостингу.

Висока якість послуг. Наші сервери працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Використовуються найпотужніші сервери з чотириразовим запасом потужності, які встановлені найнадійнішими дата-центрами nac.net і утел, де сервери знаходяться у гермозоні та під цілодобовою охороною.

 перевірити домен
 


 вхід до облікового запису
логін:
пароль:
 реєстрація      згадати пароль


 також:
 акції
 реєстрація ТМ
 наші клієнти
 наші партнери
 правила реєстрації


 останні новини:
15.05.2015
Нагадаємо, що 15 травня з 10:00 публічні домени ternopil.ua, te.ua починають працювати у реєстраційній системі EPP.
 
15.05.2014
З 15 травня 2014р. необхідно пройти актуалізацію доменів net.ua для цього потрібно надати гарантійний лист для переведення домену до нас на обслуговування.
 
15.05.2013
Домени cherkassy.ua cherkasy.ua ck.ua переведено до реєстру EPP.
 


 про компанію  хостинг  домени  оплата  запитання і відповіді  контакти
Copyright © 2007. domen-land.com.ua
Всі права захищені.