domen-land.com.ua на головну   контакти   карта сайту  
 
 часто задавані питання

Ми постаралися відповісти на запитання, що найбільш часто ставляться, якщо ж тут немає відповіді на Ваше запитання, будь ласка задайте його фахівцям нашого технічного відділу. Ми відповімо Вам відразу ж.


• Де фізично знаходяться ваші сервери?
Наші сервери фізично розташовані Хмельницьким.


• Чи можу я зареєструвати домен имя.ua?
Можете, але згідно з правилами домену .UA доменні імена делегуються лише власникам прав на відповідні торгові марки (словесні знаки для товарів та послуг). Зареєструвати ТМ.


• Скільки часу пройде з моменту замовлення хостингу та до отримання керування ним?
Як тільки ми отримаємо від Вас кошти, ми відразу ж створимо Вам аккаунт для розміщення сайту. Якщо не буде необхідності реєструвати домен і змінювати IP-адресу існуючого домену (поміняти його до оплати) то це займе не більше однієї години. Відразу після цього Ви отримаєте доступ до сайту. При необхідності реєстрації імені доступ до сайту на ім'я буде можливий від 6 до 72 годин. Цей час необхідний оновлення ДНС.


• Як мені керувати своїм сайтом? 
Для керування Вашим сайтом Вам надається спеціальна веб-панель. Для входу в DirectAdmin необхідно набрати адреси вашого сайту та вказати порт 2222. http://www.vash_site.com:2222
Там Ви зможете самостійно створювати поштові скриньки, редиректи, створювати бази MySql, змінювати сторінки помилок та дуже багато чого корисного робити!

• Можна рекламувати свій сайт за допомогою spam?
Ні! Використання spam неприпустиме на наших серверах. Обліковий запис буде відключено без повернення грошей


• Як зв'язатися із службою тех. підтримки?
Ви можете зв'язатися зі службою тех. підтримки
e-mail - support@domen-land.com.ua


• Як настроїти пошту? Що вказувати у графі POP3 та SMTP? 
Вам у веб-панелі для початку потрібно створити поштовий ящик. Припустимо, ви створили vasya@pupkin.com.
У налаштуваннях поштового клієнта вказуєте:
pop3: pupkin.com
smtp: вказуєте SMTP вашого інтернет-провайдера
login: vasya@pupkin.com
password: вказуєте заданий пароль


• Мені сьогодні надіслали дані з хостингу, я налаштував пошту, а вона не працює?
Ваша поштова програма шукає сервер пошти на ім'я, а не на адресу. Поки не оновляться ДНС сервера (максимум 2 діб) Ви не зможете працювати з поштою свого хостингу. 

• Пропустили момент сплати доменного імені, що робити? Все пропало ? 
Ні. Якщо з моменту закінчення реєстрації минуло менше 30 днів, то ви за законом залишаєтеся власником домену і можете його продовжити будь-якої миті. Єдина незручність, що всі дні (до 30днів) які домен не оплачений він буде недоступний у мережі. Другий варіант, якщо з моменту реєстрації пройшло більше 30 днів. Більшість реєстраторів доменних імен передбачено повернення домену попередньому власнику, ціна на таку послугу може коливатися від 800грн. та до 1960грн. в залежності від зони, в якій знаходиться домен. У будь-якому випадку, потрібно якнайшвидше зв'язатися з реєстратором і з'ясувати поточний стан справ і варіанти вирішення ситуації.


Що таке Redemption Period?

Доменні імена, які не продовжені протягом 28-30 днів (залежно від доменної зони) з моменту закінчення терміну реєстрації, видаляються. У більшості міжнародних та в частині українських зон після видалення домен перетворюється на стан Redemption Period (інша назва - Pending Delete Restorable). Протягом цього періоду домен може бути відновлений лише власником. Вартість операції відновлення зазвичай у 5-15 разів перевищує вартість реєстрації домену. Тривалість Redemption Period у більшості зон становить 30 днів. Через 5 днів після закінчення Redemption Period домен остаточно видаляється з реєстру і може бути зареєстрований.

 

Відновлення міжнародних та національних закордонних доменів, для яких ініційовано процедуру видалення в Реєстрі

Якщо продовження реєстрації домену не оплачено протягом 30 днів після закінчення терміну дії послуги або видалено клієнтом самостійно, то ми ініціюємо в Реєстрі процедуру видалення домену.

Домен може бути відновлений і продовжений на запит Адміністратора домену за умови, що минуло не більше 25 календарних днів з моменту початку процедури видалення домену в Реєстрі.

Що таке відновлення домену? Чому це коштує так багато, порівняно з продовженням домену?

Домен повинен бути продовжений до закінчення його терміну придатності, інакше ми не гарантуємо можливості продовження/відновлення домену. Якщо термін придатності домену закінчився, у деяких випадках, Ви все одно можете його продовжити протягом певного пільгового (grace) періоду (зазвичай 30-40 днів). Це продовження здійснюється за звичайною ціною.


Якщо Ви не продовжили домен протягом пільгового (grace) періоду, то домен переходить у період погашення (redemption) та видаляється з DNS серверів. Ми більше не контролюємо такі домени, і домен більше не може бути продовжено. Після закінчення періоду погашення (redemption, зазвичай 30 днів), домен звільняється, і будь-хто може зареєструвати його.

Протягом періоду погашення (redemption) домен все ще можна відновити. Але це вимагає часу, і цей процес не автоматизований. Насправді ми маємо надати документи/заяви для відновлення до центрального регістру доменів. Ми беремо $ 100 за відновлення COM / NET доменів. Для інших доменів ціна коливається від $27,99 до $159,99. Більшість цих грошей йде до Центрального регістру, а не нам. Відновлення включає 1 рік оновлення.

 

 

 перевірити домен
 


 вхід до облікового запису
логін:
пароль:
 реєстрація      згадати пароль


 також:
 акції
 реєстрація ТМ
 наші клієнти
 наші партнери
 правила реєстрації


 останні новини:
15.05.2015
Нагадаємо, що 15 травня з 10:00 публічні домени ternopil.ua, te.ua починають працювати у реєстраційній системі EPP.
 
15.05.2014
З 15 травня 2014р. необхідно пройти актуалізацію доменів net.ua для цього потрібно надати гарантійний лист для переведення домену до нас на обслуговування.
 
15.05.2013
Домени cherkassy.ua cherkasy.ua ck.ua переведено до реєстру EPP.
 


 про компанію  хостинг  домени  оплата  запитання і відповіді  контакти
Copyright © 2007. domen-land.com.ua
Всі права захищені.