domen-land.com.ua на головну   контакти   карта сайту  
 
 торгові марки

ПОРЯДОК
реєстрації торгової марки (товарного знака, знака обслуговування, логотипу, рекламного слогана, етикетки, комерційного найменування підприємства, назви торгового об'єкта, назви товару, сценічного псевдоніма чи назви, доменного імені, символіки та ін.)

1. Заявником заповнюється та подається Патентному повіреному заяву, де зазначаються його реквізити, вид знака та перелік товарів та/або послуг.

2. Патентний повірений проводить реєстрацію поданої заяви, розрахунок витрат на державну реєстрацію знака та отримання свідоцтва України на знак для товарів та послуг, оформлює кошторис витрат з проектом договору на виконання робіт з правового захисту знака.

3. Заявник подає Патентному повіреному підписаний договір, довіреність та зображення знака (12 фотокопій розміром 8х8 см або у вигляді графічного файлу у форматі .jpg (.gif, .tif), вписаним у квадрат розміром 8х8 см на дискеті, е-мейл).

4. Заявник оплачує Патентному повіреному передбачений договором аванс.

5. Патентний повірений виконує роботи з оформлення документів на державну реєстрацію знака (протягом 20 днів за звичайним тарифом):
— аналіз представленого на реєстрацію зображення знака на відповідність умовам правового захисту, передбачених чинним законодавством, та регіональну його реєстрацію;
— класифікацію товарів та послуг за Міжнародним класифікатором товарів та послуг;
— дослідження зображення знака на подібність та тотожність з оформленням звіту;
— оформлення комплекту документів відповідно до чинних вимог Укрпатенту;
— подання особисто документів до Укрпатенту з реєстрацією дати подання заявки та отриманням розписки.

6. Заявник оплачує передбачене у кошторисі державне мито за реєстрацію заявки та проведення експертизи знака.

7. Укрпатент проводить експертизу заявки за формальними ознаками та видає Патентному повіреному рішення про реєстрацію заявки з підтвердженням дати пріоритету (протягом місяця).

8. Патентний повірений супроводжує формальну експертизу заявки та приймає певні рішення або надає відповідні додаткові документи на запити експерта.

9. Патентний повірений надає рішення Заявнику з підтвердженням права власності на заявлене позначення.

10. Укрпатент проводить кваліфікаційну експертизу знака по суті позначення, яке заявлено на реєстрацію як знак, та видає Патентному повіреному рішення про реєстрацію знака в Україні (протягом не менше семи місяців з дати подання заявки).

11. Патентний повірений супроводжує кваліфікаційну експертизу заявки та приймає певні рішення або надає відповідні додаткові документи на запити експерта.

12. Заявник оплачує державне мито за видачу свідоцтва України на знак для товарів та послуг та передає платіжний документ Патентному повіреному для подання до Укрпатенту та збору за публікацію.

13. Укрпатент проводить державну реєстрацію знака, публікує відомості про знак в офіційному бюлетені та видає Патентному повіреному свідоцтво України на знак для товарів та послуг (протягом трьох місяців).

14. Патентний повірений вручає свідоцтво України на знак для товарів та послуг за строком дії 10 років Заявнику та виконує роботи щодо його правового супроводу.

15. Передача (продаж) права на знак здійснюється відповідно до договору, який розробляє та реєструє Патентний повірений.
 
 перевірити домен
 


 вхід до облікового запису
логін:
пароль:
 реєстрація      згадати пароль


 також:
 акції
 реєстрація ТМ
 наші клієнти
 наші партнери
 правила реєстрації


 останні новини:
15.05.2015
Нагадаємо, що 15 травня з 10:00 публічні домени ternopil.ua, te.ua починають працювати у реєстраційній системі EPP.
 
15.05.2014
З 15 травня 2014р. необхідно пройти актуалізацію доменів net.ua для цього потрібно надати гарантійний лист для переведення домену до нас на обслуговування.
 
15.05.2013
Домени cherkassy.ua cherkasy.ua ck.ua переведено до реєстру EPP.
 


 про компанію  хостинг  домени  оплата  запитання і відповіді  контакти
Copyright © 2007. domen-land.com.ua
Всі права захищені.