domen-land.com.ua на головну   контакти   карта сайту  
 
Порядок супроводу доменного імені у випадку, коли воно не обслуговується реєстратором.

Порядок супроводу доменного імені у випадку, коли воно не обслуговує ться реєстратором.
1. У випадку розірвання договору між Адміністратором публічного домену та Реєстратором, Реєстратор зобов'язаний сприяти переведенню доменних імен на обслуговування до інших реєстраторів. Доменні імена, які на момент розірвання вищезазначеного договору не були переведені на обслуговування до інших реєстраторів, з метою забезпечення їх безперебійного функціонування, приймаються Реєстром на тимчасове зберігання, при цьому в сервісі WHOIS в записі про Реєстратора (поле organization та organization-loc) зазначається інформація «Немає реєстратора. Необхідно перевести домен до реєстратора». Доменне ім’я зберігається у стані, в якому Реєстр отримав його від Реєстратора на момент розірвання договору, та не зазнає змін під час перебування на тимчасовому зберіганні в Реєстрі.
2. Внести будь-які зміни в реєстраційні дані про доменне ім'я, яке перебуває на тимчасовому зберіганні в Реєстрі, неможливо. Вищезазначені дії можливо здійснити лише після переведення доменного імені на обслуговування до нового Реєстратора. Для переведення доменного імені до нового Реєстратора необхідно виконати процедуру трансферу доменного імені до нового Реєстратора. Обрати Реєстратора можна за переліком, що опублікований за посиланням https://hostmaster.ua/registrars/.
3. В доменному імені, яке перебуває на тимчасовому зберіганні в Реєстрі, контактні дані Реєстрантів - фізичних осіб недоступні для публікації в сервісі WHOIS незалежно від того, чи були вони відкриті в попереднього Реєстратора (до моменту переведення на тимчасове зберігання в Реєстр). Відкрити контактні дані Реєстранта - фізичної особи для публікації в сервісі WHOIS можна лише після переведення доменного імені до Реєстратора та звернення з відповідною заявою до Реєстратора.
4. Реєстрант та інші контакти доменного імені можуть перевірити актуальність своїх реєстраційних даних за посиланням https://hostmaster.ua/contact_info.php. Реквізити для доступу можна отримати на email, що є контактним у доменному імені. Для цього необхідно звернутися до Служби підтримки Реєстру — help@uanic.ua.
5. У разі не переведення доменного імені до нового Реєстратора, доменне ім'я буде видалене Реєстром автоматично після спливу терміну реєстрації згідно з Регламентом публічного домену. Термін реєстрації зазначається в полі expired доменного об'єкта в сервісі WHOIS. Дострокове видалення доменного імені або продовження терміну його реєстрації можливе після переведення доменного імені на обслуговування до нового Реєстратора.
6. Залишення доменного імені на тимчасовому зберіганні в Реєстрі до спливу терміну його реєстрації, у зв’язку із небажанням перевести доменне ім’я на обслуговування до нового Реєстратора, потребує надання Реєстрантом – фізичною особою згоди на обробку персональних даних Адміністратору публічного домену, яку можливо надати за наступним посиланням: https://hostmaster.ua/contact_info.php. Не переведенням доменного імені до нового Реєстратора та залишенням його на тимчасовому зберіганні у Реєстрі, реєстрант надає свою згоду на подальшу обробку його персональних даних ТОВ «Хостмайстер» з метою забезпечення безперебійного функціонування доменного імені до спливу терміну його реєстрації та його видалення. перевірити домен
 


 вхід до облікового запису
логін:
пароль:
 реєстрація      згадати пароль


 також:
 акції
 реєстрація ТМ
 наші клієнти
 наші партнери
 правила реєстрації


 останні новини:
15.05.2015
Нагадаємо, що 15 травня з 10:00 публічні домени ternopil.ua, te.ua починають працювати у реєстраційній системі EPP.
 
15.05.2014
З 15 травня 2014р. необхідно пройти актуалізацію доменів net.ua для цього потрібно надати гарантійний лист для переведення домену до нас на обслуговування.
 
15.05.2013
Домени cherkassy.ua cherkasy.ua ck.ua переведено до реєстру EPP.
 


 про компанію  хостинг  домени  оплата  запитання і відповіді  контакти
Copyright © 2007. domen-land.com.ua
Всі права захищені.